Srdečně Vás zveme k účasti na dalším ročníku závodu dračích lodí!
Kdo můžete, prosím dorazte pomoct nakládat vybavení do dodávky pro odjezd na Vogalongu. Děkuji
Vím ze cas je od 17, ale ja mohu jen od 14-17 a pak až id 19:30.. .mezi mam zpivani a tammusim , v sobotu mame koncert.Hodil by se nejaky cas?
+3 Radek, Ivana, Zdenal +3 Stiky
Počasí Praha
Komentáře
Mohu od 14-17 a pak až id
Vím ze cas je od 17, ale ja mohu jen od 14-17 a pak až id 19:30.. .mezi mam zpivani a tammusim , v sobotu mame koncert.Hodil by se nejaky cas?
Padla
+3 Radek, Ivana, Zdenal
+3 Stiky