Pravidelný trénink - otevřený trénink

14/06/2018 - 18:30
14/06/2018 - 19:30

Pravidelný trénink Pražského klubu dračích lodí.

Začátek tréninku: 18:00 hodin (Pozor v tuto dobu se již nasedá do lodi!)
Místo tréninku: Loděnice klubu na TJ Kotva v Braníce (viz Kontakty ZDE)

Délka trvání tréninku: přibližně 90 minut.

Jedná se o tzv. otevřený trénink. Tedy na tento trénink může přijít kdokoliv a může si vyzkoušet jaké pádlování na dračí lodi je. Pokud se rozhodnete této možnosti využít, přineste si s sebou nějaké sportovní oblečení do lodi a to včetně bot (protože se určitě namočíte) a menší láhev s vodou. Oblečení spíše přiléhavé a odolné větru či pocákání - rovněž podle aktuálního počasí.

Nic dalšího není třeba. Lodě máme, pádlo vám rádi půjčíme a techniku pádlování vysvětlíme.

Hlásit se dopředu není nutné, ale je to lepší když nám dáte vědět, že se k nám chystáte abychom s vámi počítali. Můžete připsat komentář pod tento článek, nebo napsat na klubový mail: praguedragons@gmail.com

Více o tom jak to v klubu chodí se dozvíte zde: ZDE

Těšíme se na nové draky!

Komentáře

Takto NE!

Po dnešním dni jsem dosti znechucen vedením klubu. To, že 6 lidí odjede do Chorvatska a na tréninku se sejdeme ve 3 lidech je jedna věc, tím se trénink neruší, i s Bandou Marnou Snahou se dá trénovat a není důvod nepřijít na čtvrteční tréninky, kdy se vždy jede na 1-2 lodích. Nicméně mě dost zarazilo a naštvalo, když pokyny na pondělním trénink byly, že máme sundat lodě a uklidit do stojanů, v případě že by nás bylo málo, tak je jen vylít. V pondělí se trénink zrušil takže se tyto nezměněné pokyny provedly na dnešním tréninku. Když vedení OPĚT nebylo na tréninku a veškeré nové informace ohledně lodí si nechali pro sebe, nemůžou se pak divit, že se lodě uklidily. Pokud vedení odmítá komunikaci s klubem, potom asi není vhodné být ve vedení klubu! Dále, přijde mi od vedení dosti hulvátské dávat pokyny na jaké lodi se má trénovat když není z čeho vybírat. Dvě lodě jsou v dezolátním a nepoužitelném stavu a ty zbylé taky potřebují nutnou opravu. Arogantnost tohoto člena vedení akorát zavinilo to, že až bude další pokyn aby se lodě naložily/vyložily, tak se tak z mé strany a dalších dotčených nestane! Nehodláme potom poslouchat jací jsme totální ...(cenzura)... že se neřídíme pokyny, které se nám ani neobtěžoval sdělit. Tímto se opravdu nezlepší morálka na trénincích, zvláště pak pokud chce vedení klubu i nadále takto přistupovat ke členům.

S pozdravem
Martin

Velké nedorozumění

Ahoj draci,

Myslím že se jedná o jedno velké nedorozumění, které doufám, že bude se všemi zúčastněnými brzo vysvětleno.

Děkuji za pochopení.
Jan "Milhauz" Tomíček

Syndikovat obsah