Srdečně Vás zveme k účasti na dalším ročníku závodu dračích lodí!
Pravidelný čtvrteční trénink na Vltavě.
S možností přihlásit nováčky pokud nechtějí si hned máknout.
Střetnutí v 17:45 ať v 18h můžeme na vodu!
Trénink trvá 60-90min.
POZOR! Speciálně pro tento trénink máme dvě libůstky.
Zaprvé trénink bude startovat v 18:30 od Dvoreckého mostu, odkud bude třeba stáhnout dvě velké klubové lodě, které tam skončí po TB akci. TB akce končí v 18:30 na molech Sokola Pražského. Takže buď můžete dorazit na 18h na Kotvu a jet hromadně s ostatními a pádly tramvají na Dvorecký most, kde přestoupíte na loď.
Nebo dorazte rovnou ve sportovním v 18:30 na toto místo - molo u Sokola Pražského (ano, je to to molo, kde jsme stavěli při odhalování Dvoreckého mostu)
https://mapy.com/s/dekucetema
Protože klient bude pádlovat, tak pro vás budeme mít i pádla...že bychom zkusili naverbovat někoho na zastávce MHD?
Komentáře
+2
Daniela a Lucka
Petr Janoušek + 1
Se mnou dorazí ještě jeden malý bubeník. :)