Čínský nový rok 2020 - rok kovové krysy

25/01/2020 - 00:00
25/01/2020 - 23:59
Metalic_mouse

Jaká je krysa dle čísnkého horoskopu

Krysa má velmi silný charakter a většinou dosahuje všech cílů, které si vytyčila. Někdy jedná podle principu všechno, nebo nic. Chce udělat kariéru, je pilná a zodpovědná. Když se jí člověk postaví do cesty, ukáže mu své ostré lokty. Díky neuvěřitelně silnému šarmu se na ni nikdo nezlobí moc dlouho. Lidé v jejím okolí se k ní cítí velmi silně přitahováni. Má veliký okruh známých a obdivovatelů.

Silné stránky

Mezi dobré povahové rysy tohoto znamení patří ambicióznost, cílevědomost, loajalita, nezávislost, vysoká kreativita, umění se pohybovat ve společnosti, vtipnost, chytrost a v neposlední řadě smyslnost.

Slabé stránky

Krysa si libuje v klepech a pomluvách. Ráda kritizuje své okolí a je velmi zvědavá. V soukromí dává průchod žárlivosti, nezřídka je i výbušná, až agresivní. Jakmile si něco umane, nikdo ji od toho neodradí.

Jaký bude rok kovové krysy?

Čínský horoskop říká, že nyní nás čeká rok kovové Krysy, kdy kovový prvek vlastnosti Krysy ještě přiostří. Kovová krysa je inteligentní, tvrdá, odolná, zvídavá, vypočítavá, činorodá, svéhlavá a ctižádostivá. Má velký smysl pro humor, skvělé komunikační a organizační schopnosti a bez problémů dosahuje svých cílů. Ke svým blízkým je velmi štědrá, ve společnosti září, a v práci neumí odpočívat.

Kovová Krysa v roce 2020 může být i neúnavná, šílená, workholická a nebezpečná. Takže je lepší dát si relax a na všechno se dívat více s nadhledem.

Ať vám kovová Krysa a čínský horoskop na rok 2020 přinesou štěstí!


Zpracováno podle: 
http://www.spektrumzdravi.cz/cinsky-horoskop-na-rok-2020-jaka-je-kovova-...
https://www.horoskopy.cz/cinsky-horoskop/charakteristika/krysa

Akce konané na čínský nový rok a u jeho příležitosti v Praze:

Orientální bál - pořádá česko-čínská společnost (https://www.ccspol.net/#h.p_fhGnma92ldjJ)

Syndikovat obsah