Závody a startovné 2016

Popis jednotlivých typů závodů:

Na festivalu Pražský dračí podzim vám nabízíme následující závody:

Závod na 200 metrů
Závod na 200 metrů ženských posádek - baby boat
Závod na 1000 metrů
Závod indonéských lodí

Soutěž o nejzapálenější tým
 

Závod na 200 metrů: Klasický závod dračích lodí odpovídající pravidlům IDBF. Trať o délce 200 metrů se souběžným startem s vyrovnáním lodí. Kormidelníky zajišťuje organizátor festivalu. Posádka min 16 a max. 20 pádlařů+1 bubeník/ice. 
Závod se jede v kategorii mixed - povinnost mít v posádce nejméně 4 ženy.

Týmy startují v rozjížďkách všechny pohromadě. Po rozjížďkách se rozdělí dle dosažených výsledků do závodních pohárů.  Vyhlášeny budou nejméně dva závodní poháry.
Organizátor si vyhrazuje právo upravit počet pohárů dle počtu přihlášených.

Závod na 200 metrů ženských posádek - Protože víme, že je těžké sehnat posádku 20 žen, vyhlašujeme i pro letošní rok kategorii ženských posádek pro malé lodě - tedy pro 10 pádlujících žen a bubeníka/bubenici. Kategorie - Ženy/Woman - tedy kategorie čistě ženských posádek letos na malé lodi. Do tohoto závodu se může přihlásit i posádka, která jede závod velkých lodí v kategorii MIX jako zvláštní doplňkové startovné, viz níže. Loď pro baby = baby boat!!!

- Závod na 1000 metrů: Závod na dlouhé trati. Trať 1000 metrů s otočkou. Jediná kategorie pro všechny zájemce. Start intervalový ve skupinách po 4 lodích. Kormidelníka zajišťuje organizátor festivalu, na požádání může mít tým vlastního kormidelníka. Posádka max. 20 pádlařů + 1 bubeník/ice, minimálně 4 ženy.

 - Závod indonéských lodí – Pohár Tanjung Pinangu: Závod na tradičních indonéských lodích na trati 600 metrů s otočkou. Souběžný start dvou lodí. Tento závod se pojede podle pravidel a systému, jakým se jezdí závody ve městě Tanjung Pinang v Indonésii odkud pocházejí naše indonéské lodě. Posádka max. 12 pádlařů. Kormidelníka zajišťuje organizátor festivalu.

Recesní závod:

- Soutěž o nejzapálenější tým: Hodnocení nejlepšího maskota, nejlepšího bojového pokřiku, nejlepšího dresu apod. 

Startovné

Druh startovného Cena Kč 
Cena EUR

Startovné na Pražském dračím podzimu
- zahrnuje startovné na všechny závody (200m, 1000m, indonéské lodě)

6000,- s DPH
220,-

Startovné v kategorii ŽENY

- zahrnuje startovné v závodě žen na malých lodích (posádka 10+1)

3000,- s DPH 110,-

Doplňkové startovné v kategorii ŽENY

- určeno posádkám, které mají zaplaceno startovné pro velkou loď a chtějí navíc závodit se ženskou posádkou na malé lodi

600,- s DPH 25,-

Startovné na Pražském dračím podzimu s firemní prezentaci

- zahrnuje výše uvedené startovné a navíc možnost umístění firemní reklamy (banneru, plachty, infostánku) v místě konání festivalu

10000,- s DPH 370,-

V ceně startovného je zahrnut jeden trénink před závody pod vedením zkušeného kormidelníka a trenéra z řad našeho klubu. Termín tohoto tréninku si prosím domluvte při přihlašování vaší posádky na emailu praguedragons@gmail.com

Termín pro registraci týmů je – pátek 9. 9. 2016

PROTOŽE STÁLE CHODÍ DOTAZY NA PŘIHLÁŠKY A MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ POSUNULI JSME
DEADLINE PŘIHLÁŠEK NA STŘEDU 14.9.2016

Úhrada startovného:
Nyní již pouze v hotovosti na místě v den závodu při registraci týmu.  

Převodem na účet klubu nejpozději do 11. 9. 2016.

Platbu proveďte až na základě faktury,
která Vám bude vystavena po vyplnění a odeslání přihlašovacího formuláře.

POZOR! Posádky, které se přihlásí do 31. 8. 2016 získají slevu na startovném ve výši 10%. Startovné pak činí 5400,- Kč včetně DPH. Rozhodující pro výši startovného je datum připsání peněz na účet. Nebude-li snížené startovné uhrazeno do 2. 9. 2016, nárok na slevu se nepřiznává. 

Všem týmům nabízíme kromě jednoho tréninku v ceně startovného také možnost tréninků na naší loděnici. Pro méně zkušené posádky nabízíme možnost placeného tréninku s trenérem, pro zkušenější pouze možnost zapůjčení lodi, případně lodi s kormidelníkem. V případě zájmu nás kontaktujte.

Přihlašování na festival: ZDE

Pražský klub dračích lodí je plátcem DPH. Sazba DPH je 21%.

Datum konání: 
Sob, 17/09/2016