Srdečně Vás zveme k účasti na dalším ročníku závodu dračích lodí!

Pražský klub dračích lodí vyráží do sezóny 2010! - AKTUALIZOVÁNO, FOTKY!

Pražský klub dračích lodí vstupuje do sezóny roku 2010!

Od 1.4. začínají pravidelné týmové i otevřené tréninky. Týmové pondělní tréninky jsou určené zkušeným drakům, kteří již znají aspoň základy pádlování a chtějí si hlavně zlepšit techniku a zlepšit kondici. Otevřené čtvrteční tréninky jsou určené všem zájemcům, tedy i úplným začátečníkům, kteří si chtějí zkusit pádlování na dračí lodi a okusit tak kouzlo tohoto úžasného týmového sportu.

Máte zájem pádlovat?

Přijďte na otevřený trénink a zkuste si to!
Seznam otevřených tréninku a informace ZDE

Máte chuť pracovat na sobě, zesílit a třeba i závodit?

Začnetě chodit pravidelně a staňte se členem stálé posádky!

A jak to na křtu lodí vypadalo?
Sešlo se nás 25 sportuchtivých nadšenců a dokonce jsme na tréninku měli i jednoho úplného nováčka, kterého neodradilo ani nepěkné počasí. No upřímě, bylo nám trochu zima a trochu mokro. Ale na druhou stranu nás hřál pocit z nového začátku, nové sezóny a našich nových krásných lodí. Lodě dostaly jména MAYA a PALOMENA a soudě podle první projížďky i vltavská voda jim chutná.

Křest probíhal na vodě a tradičním šampaňským, které po rituálu oživení draka (protření očí dračích hlav) skytlo podporu i pádlařům. V duchu starobylé tradice pak bylo lodím požehnánu. A nejen lodím, ale také všem, kteří na ní budou pádlovat.

Projížďka - trénink - na trati od loděnice až k železničnímu mostu a pak zpět až k Barrandovskému mostu a na loděnici někoho zahřál, někdo na něm vymrzl až na malíčky u nohou. Doufejme že počasí už bude jen a jen lepší a naše zážitky tak ještě bohatější. Koukněte se na fotky.

Datum konání: 
Čtv, 01/04/2010
Syndikovat obsah