Dračí tanec Nusantara ozdobil večer v Lucerně

Nádherné prostory kinosálu Lucerny hostily závěrečný večer 10. ročníku festivalu Outdoorových filmů. Tento festival představuje to nejlepší co bylo v oblast outdoorových filmů natočeno ať už profesionály nebo nadšenci, kteří chtějí zážitky ze svých outdoorových aktivit předat i dalším lidem, nebo jim umožnit zažít to co jinak nejde.

Večer v Lucerně byl závěrečný večer, na kterém byly předávány ceny v jednotlivých kategoriích. Večer byl doplněn kulturním programem, který spočíval v různých kulturních i sportovních vystoupeních. Kromě našeho tanečního vystoupení tak měli účastníci večera možnost vyslechnout hudební produkci, vidět cyklotrialovou exhibici a slyšet houslovou skladbu.

Naše vystoupení bylo ovšem rozhodně nejvelkolepější. Nejvíce tanečníků na scéně, nejpestřejší kostýmy a také nejživější hudba. A také jsme měli ze všech účinkujících největší problém se na podium vejít.

Ale naše zkušená skupina si dokázala poradit. Hodili jsme za hlavu pečlivě nastudované vystoupení a během chaosu, který vládl v přípravách festivalu secvičili sestavu novou, která se vešla na maličké podium v kině Lucerna. Podium, které navíc bylo obsazené reprobednami, skleněnými cenami pro vítěze, plakáty a vůbec spoustou dalších věcí, které drak velmi rád shazuje.

Vystoupení se podle našeho názoru velmi podařilo a dalo návštěvníkům šanci nahlédnout do asijské kultury a nám samotným dokázalo, že limit pro velikost tanečního prostoru je věc velmi relativní.

A tady jsou nějaké obrázky z této akce:

Datum konání: 
Ned, 16/12/2012
Syndikovat obsah