PDBC Winter Summit 2006

PDBC Winter Summit 2006

12. 2. 2006

PDBC
Winter Summit
2006
zpráva o zasedání
poezie
Druhý únorový víkend bylo poeticky hezky. Pražský klub dračích lodí měl na programu výjezdní zasedání. Jedna skupina odjela už v pátek, aby aktivovala vytápění na Hrochově chalupě, kam druhý den měl dorazit zbytek účastníků. Sobotní kouzelné počasí zapůsobilo nejen na nás, ale i na CCD čipy našich fotoaparátů.
Obrázky okolo se jmenují: "Šípková", "Rampouchová" a "Chaloupková pohádka". Prostě takhle to vypadalo. Skupina běžkařů se vydala na Dvoračky, ale ti měli mnohem méně vydařené počasí.
skotačení

Nádherné počasí vyvolalo vlnu radosti. Projevilo se to ve sněhových závějích a na sáňkách rohačkách. Se sněhem začal Hynek. Nejdřív nebylo jasné, kam se poděl. Brzy jsme ho našli v závěji, kam za moment hupli Milena a Jožo. Na obrázcích je všechno vidět - Hynek toho měl plné brýle, Hrošík uháněl na sáňkách rohačkách a Milena s Jožem si to prostě užívali.

zasedání

Jestli si někdo myslel, že sobotní radovánky byly vyčerpávající, velmi se mýlil. Opravdový "záhul" nás teprve čekal. Zasedání valné hromady se změnilo v nekonečnou debatu - maratón návrhů, připomínek, upomínek, vzpomínek a (někdy) domněnek. Velmi zdařilá byla reference o finančním hospodaření klubu v podání Radka Špoka - finančního manažera. Byli jsme svědky toho, jak finanční prostředky na klubovém účtu proudí sem a tam a zase zpátky, někde se objeví a někde zmizí. A spontánně vznikající nebo zanikající diference mezi představou a skutečností byly v tomto divokém kolotoči precizně zaznamenány do excelové tabulky. Jindra (na obrázku) vše pozorně sledoval.

Nakonec vše dobře dopadlo. Byl odhlasován program na rok 2006 - hodně teambuildingů, přiměřeně závodů a koupě vozíku. Byla také odhlasována změna ve výkonném výboru. Na pozici místopředsedy byla zvolena Milena.

vyvrcholení

Vyvrcholení mělo přijít v neděli. Na minulém zasedání (v roce 2005) bylo totiž dohodnuto, že v roce 2006 zakončíme Summit zpěvem koled v místním kostelíku. Po pečlivé (celoroční?) přípravě jsme se odebrali do kostela v Křížlicích.

Upřímně řečeno, před branou kostela jsem maličko zaváhal, jestli to byl dobrý nápad - jít sem a zpívat koledy s partou dragonů. Výsledek překonal všechna očekávání. Varhany doprovodily zpěv a vznikla jedinečná kompozice. Kupříkladu koleda Pásli ovce Valaši dopadla takto (video na členském FTP).

Do kroniky PDBC zapsal Hroch.
Datum konání: 
Ned, 12/02/2006