Festivalové tričko 2019

Tradice je tradice a tak je tu opět i pro letošní rok, festivalové tričko!

I letos si budete moci vybrat z různých velikosti a provedení pro muže, ženy a děti, draky, dračice i dráčata.

Festivalové logo

Hledali jsme námět pro letošní logo a uvědomili se, že ono hledání je vlastně tím motivem nejen pro letošní rok. Protože platí, že Hledá se drak!

Chcete jít na trénink a není vás dost do posádky? Děláte festival a nemáte dost závodních týmů? Chcete s někým sdílet úžasnou atmosféru jedné lodi, jednoho cíle, hromadnou euforii...ale není vás dost? Chybí draci a dračice! Chybí všem týmům a všude. Snad vám s jejich hledáním pomůže naše letošní festivalové tričko.

Festivalové tričko

Logo - motiv - letošního ročníku festivalu Pražský dračí podzim je použito i na letošním festivalovém tričku. A co letošní barva?

letošní barva je barva Burgundy. Určitě se vám vybavilo světoznámé víno, ale spojitost je čistě barevná. Pří výrobě tohoto trička žádné víno použito nebylo...no možná bylo nějaké použito při vymýšlení návrhu...ale to je jiný příběh. Jde o barvu oficiální, vážnou, takže si tričko můžete směle vzít i do práce, do společnosti a ne jen k vodě. Na druhou stranu je ovšem doplněno logem, které nikoho nenechá na pochybách, že patříte mezi draky.

Možná se vám i někdo nabídne, že vám pomůže s tím hlednáním. Že draka viděl, že draka zná....nebo že by se drakem chtěl stát. A to je ten nejlepší způsob jak naše pamětní tričkou použít.

Festivalové tričko bude k dispozici v několika velikostech, pánském, dámském i dětském provedení.

Bude k dostání na stánku organizátorů po celou dobu festivalu.

Datum konání: 
Pát, 02/08/2019