Festivalové tričko 2018

Tričko letošního festivalu už je na světe. Zatím tedy ještě trička odpočívají ve svých pytlíčcích složná v krabici, ale už se moc těší že se podívají ven při příležitosti letošního festivalu Pražský dračí podzim.

Takže opět čekejte, že budou k dispozici pánská i dámská trička v různých velikostech a k tomu navíc i trička dětská, také ve dvou velikostech.

A jak bude vypadat festivalové tričko ročníku 2018

Festivalové logo

Logo pro letošní ročník vás buď přenese do budoucnosti, do světa, kde už i pádlo je jen digitální a na obrazovce, nebo vám třeba připomene minulost a sice hru tetris, kde musel každý rozpixelovaný dílek zapadnout aby vám zmizela řada a vy jste ve hře získali body.

Nebo vám to jenom pomůže si uvědomit, že žijeme v době digitální, kde začíná chybět skutečný prožitě, zážitek a také společné sdílení těchto zážitků s živými bytostmi. Že v reálním životě je možné skládat dílky do mozaiky závodní posádky na dračí loď a že body získáte za nejlepší výkon, kde sílu vašich paží podpoří týmový duch a motivace vyhrát a být nejlepší.

Logo je zde:

Festivalové tričko

Motiv festivalového loga bude také použit na všech propagačních materiálech a hlavně na festivalovém tričku. Jaké bude tedy tričko, jeho barva?

Letošní barva je barva MiMt, tedy mentolová zelená. Je to barva svěží a lehká, přírodní a jemná...což je v kontrastu s černým a navíc digitálně hranatým logem. Překvapte své kolegy tričkem, které vypadá jak reklama na Minecraft, ale to prezentace vašeho oblíbeného sportu.

Festivalové tričko bude k dispozici v pánském, dámském i dětském provedení. Rozměry doplníme.

Festivalové tričko bude možné zakoupit ve stanu organizátorů po celou dobu konání festivalu.

Datum konání: 
Ned, 22/07/2018