Halový pohár dračích lodí 2018

24/02/2018 - 10:00
24/02/2018 - 18:00

 

Halový pohár dračích lodí 2018

Pro ty kdož ani v zimě nezahálí!

Všude kolem je sníh a mráz, ale přesto existují místo, kde se dá jezdit na dračí lodi. Je zimní sezóna, kdy možná někteří spí, ale přesto je událost, která vám umožni si zazávodit.

Proto přijměte naše pozvání na závody dračích lodí v přetahování a tedy pozvánku na účast na akci Halový pohár dračích lodí 2018. I v letošním roce pro vás připravíme závod, který může trvat pár sekund, nebo také několik minut. Připravíme vodu, která bude pod vámi, kolem vás a po loňských zkušenostech možná i nad vámi. Budeme závodit, možná potopíme nějakou loď, dáme si pořádně do těla a budeme navíc soutěžit o titul Halového Mistra České republiky na dračích lodích, tentokrát však v minisérii závodů!

Zůčastněte se obou halových závodů.

Sejdeme se 24. února 2018 v Praze kde navážeme na halový pohár, který se konal také v Brně.

Závodit můžete v kategorii Mix nebo Ženské posádky. Počet závodících posádek na tým není omezen a můžete přijet podobně jako Pilsner Dragons se třemi týmy!

Neváhejte již ani minutu a přihlašte se co nejdříve na závody. Čím dříve, tím lépe pro vás. Když to stihnete do 31. prosince 2017, získáte slevu na startovném. Podrobné informace nalezenete na: http://halovypohar.praguedragons.cz/  a na http://www.facebook.com/HalovyPoharDracichLodi2014

Přihlášku si můžete stáhnout zde a vyplněnou ji zaslat na halovypohardracichlodi@gmail.com.

Těšíme se na vás 24. února!