Festivalové tričko 2017

Stalo se dobrou tradicí, že pro náš festival vždy připravíme nové festivalové tričko, které vás vždy slušivě a příhodně oblékne, umožní vám přivézt domů něco z festivalu, když to nevyjde s pohárem a ještě vám uchová krásné vzpomínky na vaší závodní účast...taky se do něj dá utřít, ale to snad jen na okraj...

Proto chystáme festivalové tričko i pro letošní ročník. Přestože čekáme menší účast, stále si budete moci vybrat z triček v pánském nebo dámském provedení. Budou ale budou připravena také dětská trička ve dvou velikostech.

A jak bude vypadat festivalové tričko 2017?

Festivalové logo

Festivalové logo letošního ročníku bylo vytvořeno jako připomínka jednoho historického faktu. Dračí lodě jsou v České republice již 20 let. Protože dvacet let je krásné kulaté číslo a je to svátek pro všechny příznivce dračích lodí, rozhodli jsme se toto výročí připomenout tímto logem i festivalovým tričkem.

logo je zde:

Festivalové tričko

Motiv festivalového loga bude použit na všech tričkách a propagačních předmětech. A jaká bude barva trička?

Letošní barva je barva ohně, který uvitř každého draka dřímá, aby se rozhořel při závodech a to nejíve v těch finálových a vítězných. Je to barva která vzbuzuje pozornost, stejně jako dračí lodě v plné síle, které brázdí vodní hladinu.

Letošní barva je barva červená. Logo je pak vyvedeno bílým tiskem na přední straně trička.

I letošní festivalové tričko bude k dispozici v několika velikostech a typech. 

Festivalové tričko bude možné zakoupit ve stanu organizátorů po celou dobu konání festivalu.

 

Datum konání: 
Stř, 19/07/2017