Srdečně Vás zveme k účasti na dalším ročníku závodu dračích lodí!

Archív roku 2008

Tato sezóna byla pro klub velmi úspěšná. Podařilo se realizovat velké množství teambuildingových akcí, uskutečnilo se velké množství představení dračího tance a podzimní festival ozdobený double dragon show byl také vzdařenou akcí.

Trochu pozadu zůstal klub v počtu soutěžních účastí a také zaostal za svými výkony. Není to však proto, že bychom zaháleli, ale spíše proto, že konkurence je od rok od roku větší, připravenost a dravost posádek vysoká a tak je těžké prorazit. Nicméně neúspěch této sezóny je příslibem snažení v sezóně další.

V roce 2008 se také uskutečnila historicky první cesta - expedice - klubu do Asie. Konkrétně do Singapuru a Indonésie s malou odbočkou do Malajsie. Tato výprava přinesla kromě velké spousty skvělých zážitků také mnohá prvenství, ať už jednotlivým drakům tak klubu jako celku. První účast v Asii, první závody na moři, první závody v indonézské 1OO% nonIDBF lodi...a další.

Sezóna v číslech vypadá asi takto:

Akce roku 2008(v závorce 2007)

4 závody (4) 13 teambuildingů (11) 8 akcí Dragon Dance (8) 1. výprava klubu do Asie úspěšný festival Prague Dragon Autumn 0 potopených lodí (0) masivní nábor nových členů nákup 2 a prodej 1 lodi Nákup 2. draka pro Dragon dance