Tréninkové Tratě 2011 - GOLDEN

Tréninkové tratě 2011
GOLDEN (15.9. - 14.10.)

Komorní záležitost


Trasa etapy:


délka:

  1111m
 

typ:

dlouhá trať


nebezpečné úseky: 

vůbec se tam dostat


pozn.:

komora u Mánesa je třeba předem domluvit na Smíchovské komoře.

TTGolden trasa


start a cíl:


Most Legií - třetí mostní oblouk od Národního divadla. Start je proti proudu Vltavy.

TTGolden start-cíl

Mánesova komora:


Plavební komora Mánes leží u jižního okraje Slovanského ostrova na východní části Štítkovského jezu. Byla vybudována v letech 1911 – 1922. Komora je 55m dlouhá, 11m široká, má spád 1,36m a je osazena vzpěrnými vraty. Plavební komora je součástí zdymadla Smíchov. 

MánesovaKomora

 


 

Výsledek dosaženého času v etapě je nutné zaslat

  pomocí formuláře

do 23:59 hod posledního dne etapy

pozor! v každé etapě je možné zasílat dosažený čas libovolněkrát pouze po dobu jejího trvání
(není možné dodatečně hlásit časy na tratích, které již nejsou aktuální)

 princip závodů © KPO-cyklistický klub (www.kpo.cz), použito se souhlasem KPODatum konání: 
Stř, 14/09/2011
PřílohaVelikost
Tréninková Tour 2011-GOLDEN.pdf618.72 KB
TTGolden_vysledky.pdf427.61 KB

Komentáře

TT GOLDEN závěr

Ahoj přátelé lehkého dračího hazadru.

Poslední TTčko letošního roku je již za námi a já bych vám všem rád poděkoval, že se nám povedlo tento projekt uspěšně rozeběhnout a pokud budete chtít snad se dočkáme i jeho pokračování.

Rád bych vás touto cestou poprosil o zpětnou vazbu na TTčka, kladnou i zápornou a rád uvítám další nápady na nové tratě, úpravu pravidel atp. Jsem rád, že jsme to nakonec všichni přežili a statečně bojovali do posledního dračího dechu.

Pokud se vám TTčka líbili, zkuste do nich příště zapojit i další vltavské posádky. Čím nás bude více, tím vetší sranda.

své náměty a komentáře prosím zasilejte na : tt@praguedragons.cz
Ahoj Martin

TT SILVER

Ahoj vsichni,
z nenadala prisel novy napad na dalsi TTcko. Je posledni pekny vikend a proc si ho poradne neuzit a nevyřádit se? Pojede se puvodni TT Golden, ale na slapadlech!

Sraz je dnes 2.10.2011 v 15:55 na moste na Zofin. Kdo prijde pozde at alespon fandi a točí a fotí. Jinak vezměte všechny rodinne přislusníky at konecne vidi mezi jake blazny vas na draci treninky poustí :-)

Mimochoden, dnes je na Streleckem ostrove Fishing festival a od 15 budou rybicky nachytane varit a hostit...takze se i nadlabneme a o fanousky nebude nouze :-)

Kdo prijde necht mi radeji posle SMS. Ahoj Grep

TT Silver - budou fotky?

TT Silver - budou fotky?

TT GOLDEN

Přátelé lehkého dračího hazardu,

Léto nám již tento rok pomalu dává sbohem a stejně tak je tomu i s dračí sezónou. Poslední TTčko proto přichází s možností podívat se do zlatých pražských míst, kde bežně dračí lodě nevidíte. Ukažme také zde pražanům jak krásný je zvuk našich bubnů a ladné jsou křivky štíhlých dračích lodních trupů. Zlatá 100 věžatá Praha bude prostě naše.

Tentokráte se podíváme k Národnímu divadlu a pokusíme se o historicky první obeplutí celého Střeleckého ostrova Dračí lodí. Jelikož je tato oblast přístupná jen, po domluvě s Mánesovou plavební komorou. Zorganizoval Pražský klub dračích lodí hromadné proplutí této komory na pondělí 19.9.2011 v 18:30 dolu a 19:30 nahoru. Další možné proplutí je již individualně na posádkách. V tuto chvíli potvrdily účast do "GOLDEN flotily" posádky Pražského klubu dračích lodí, Dragons CZ, MZV a Pres-Li tým. Doufám, že se přidají i KVS Oldies a jiní abychom vytvořili i rekord počtu dračích lodi v Mánesově komoře :-)
TT-Golden trať není koncipována jako závodní, nicméně sama o sobě je dost dlouhá a dostat se na start vyžaduje úsilí rovnající se regulérnímu tréninku na dlouhé tratě. Pokud bude vůle a síla, můžeme se na místě domluvit na ostrém závodě na 1111m a nechat celou Prahu jen "čučet" co umíme.

Mějte se krásně a doufam, že toto TTčko nebude posledním dnem, kdy se na vodě tento rok vidíme.

Odjezd v pondeli v 18:00 od

Odjezd v pondeli v 18:00 od mola lodenice Cechie smerem Manesova komora. Na nikoho necekame. Pridte radeji drive nez pozdeji.

Ahoj Martin

Trosku vice se obleknete :)

Ale jak rikaji eskimaci "lepsi trochu zima, nez byt zpoceny".

Jeste ze te mame, bez tebe

Jeste ze te mame, bez tebe bychom si konce tropickych teplot ani nevsimli!
Ale kdyby nekdo disponoval varnou nadobou, jako je v kantyne na polevku, mohli bychom uvarit svarak :)

Jedu jen dolů

Pokusím se to stihnout, i když to se mnou v práci teď vypadá bledě, ale povezu se jen dolů. Cestou nahoru se nechám vysadit v komoře.
Šárka

Budeme - li tam predvadet i

Budeme - li tam predvadet i ladnou bachratost indolodi, jsem pro nasazeni hlavy a ocasu.

Indo

No jasně, že nasadíme hlavu i ocas!!! Bez toho by krása lodě nevynika a to by byla opravdu škoda. Vše doladíme i jednotnými dresy, abychom nenarušili designe. PRES-LI-TIM

Indo-loď

Na pondělní GOLDEN jízdu určitě nasadíme ocas i hlavu - bez toho krása lodě nevynikne!!! Vezmeme si i jednotná trička, abychom krásu lodičky nekazili naším nesourodým designem. Blanka

Syndikovat obsah