Zaručeně pravý brigádní plejtvák

V sobotu 20.6. proběhla poslední z červnových TB akcí a sice závody v Brandýse, které jsme organizovali. Na stejný den připadla dvojitá pětka, ale my jsme jí bohužel letos oslavit nemohli pro celkovou zaneprázdněnost. Proto byl vymyslen alespoň náhradní program v podobě malé brigády na loděnici, která měla následně vyústit v cestu za kulturou do centra.

Zaručeně brigáda

V sobotu se nás sešlo skutečně poskorvnu. Ale i přesto jsme dokázali udělat pořádný kus práce, nebo aspoň nějakou přípravu k další činnosti. Opravili jsme bužírky a označení našich klubových pádel i barevné značky na dalším vybavení, opravili závěs bubnu. Klubový vozík byl vypucován, opraven a důkladně omyt od prachu a mechu. Klubové vybavení jak v klubovně, tak skladu, tak i hangáru bylo poklizeno a roztříděno.

Upravili jsme také vegetaci kolem příjezdové cesty, takže lodě na vozíku už nebudou pošlehané od stromů a získali jsme tak i nějaké místo k parkování navíc. BTW: Skalku s květinami u rampy na naše molo jsme netvořili my, ale náš "hlídač" Pepa. 

Poděkování patří Honzovi Podanému, Dejvovi Kučerovi, Tomáši Hubálkovi a Jardovi Vykoukalovi, kteří toto zvládli. Pomoci uklízet přišla i Hanička Vránová a Iveta Mortaniková jako nováček. A celou skupinu podpořili truhlářskou prací na nášlapných roštech Vašek Hakl a Karel Barák. 

Stále ovšem zůstává celá řada vybavení k opravě, takže počítejte s tím, že se ještě nějaká brigáda objeví.

Pravý plejtvák

Čekali jsme kdo dorazí, ale už nedorazil nikdo. Zůstala tak skupina 4 draků, kulturychtivých, nadšených a nebojácných. Ti se rozhodli, že pojedou stůj co stůj, osedlali kanoe a vyrazili do centra na nich. Cílem byl koncert u příležitosti zahájení fungování internetové televize Playtvak.

Jarda s Karlem a Dejv s Ivetou se chvíli prali s kanoemi - Jarda s Karlem více, v jejich pojetí i přímá cesta byl slalom s piruetami. Prostě je vidět, že jsme zvyklí z dračí lodi pádlovat, ale už ne tolik zatáčet, resp. držet směr.

  

Ze břehu to vypadalo zvláštně. Ale nakonec nabrali správný směr a brzy zmizeli z dohledu. Další zpráva je tedy od reportéra Jardy.

...

"Nakonec jsme na to byli čtyři, ale vzdát jsme to
nechtěli. Vyrazili jsme na dvou kanoích což bylo docela dobrodružství.


Mezi koncerty jsme se stavili na pivko ve Float Inu, zajeli na párek do letního
kina.

 

Při Kohákovi jsme málem vypadli z lodě, ale bylo by nebezpečné padat do první řady :-)

  

Fajn večer a koncert stál za to - místa jsme měli jednoznačně
nejlepší."

  

No a na závěr se na to podívejte, když to hraje a hejbe se to:

Datum konání: 
Pon, 22/06/2015

Komentáře

Dík předsedovi

Předseda Milhauz skromně zapomněl uvést sebe, přitom též přiložil ruku (posléze i druhou) k dílu!

Ne praní se s lodí, ale krasojízda! :D

mistr

Ahoj,

kdo nebyl, prohloupil ;o)) ... Takhle zblízka vidět mistra Goťáka, to se jen tak nepoštěstí ;o))

DejV

Syndikovat obsah