Vystoupení dračího tance na nadačním večírku Indonéské Vánoce 2009

Včera 8.12.2009 se tým dračího tance a pár dalších nadšenců sešel v divadle Minor na nadačním večírku "Indonéské Vánoce 2009". Účelem akce bylo podpořit základní školu pro indonéské děti na ostrově Lombok. Další informace k nadaci najdete u pořadatele Kintari foundation o.s.

- náš dračí tým se tak úplně nesešel v plné sestavě, přesto, že přilášených bylo dost. A tak nám pomohla Ajna ze skupiny Trn v Oku na chvostě. Bylo to docela legrační když tam lítala jak odtrhnutý plakát a zjistila že to není jen tak poskakovat s drakem v ruce. Každopádně jí však velice děkujeme, že šla s námi do toho a zachránila tak naše vystoupení, které by se bez chybějících draků vůbec neuskutečnilo.

- další skvělý zážitek byl, když Jožo mírně upravil sestavu kvůli menšímu prostoru. Před spirálou zapomněl na hluboké vlny a rovnou šel na přeskoky ve spirále. Další překvapení přišlo, když se skákalo 3x a ne 2x, o čem nikdo netušil. Z této improvizace bylo hezké klubko zauzleného draka, Jirka Fiala opět málem zahynul, ale díky naší profesionální a rychlé reakci jsme to úspěšně dokončili.

Výběr fotografií, které vám přiblíží atmosféru na této báječné akci:
(úplná galerie pak též na Picasa: http://picasaweb.google.com/praguedragons/IndoneskeVanoceKintari8122009# )

Hovořil i zástupce indonéské ambasády pan Azis Nurwahyudi
Prezentace o indonéských dračích lodích a naší účasti na závodech v Tg.Pinangu
Indonéské tance
Indonéský folkový zpěvák
Jedna z nejmladších tanečnic
Tanec jauk
Dračí tanec
Podekovani ucinkujicim

fotil: Vladimír Dušek

Datum konání: 
Úte, 08/12/2009