Čínský nový rok 2021 - rok kovového buvola

12/02/2021 - 00:00
12/02/2021 - 23:59
Charging Bull - By AndrewHenkelman - Own work, CC BY-SA 2.0, https://en.wikipedia.org/w/index.php?curid=28333508

Jaký je buvol dle čísnkého horoskopu

Buvol je důkladný a pracovitý. Usiluje o harmonii a konflikty jakéhokoliv typu jej spíše zatěžují. Pokud jednou vybuchne, lze jej jen velmi těžko zastavit. Miluje materiálno a usiluje o finanční zabezpečení svého života. Je inteligentní, metodický a má originální nápady. Zamilovaný Buvol nedokáže být velký romantik, ale je velmi něžný a smyslný milenec, který pro svůj protějšek udělá první poslední.

Silné stránky

Buvol se vyznačuje neuvěřitelnou spolehlivostí, věrností a citlivostí. Je zodpovědný, pracovitý a odolný vůči těžkým stresovým situacím. Má silný charakter, vysoké, zdravé sebevědomí a hrdé vystupování.

Slabé stránky

Buvol je tak konzervativní, že se jeho názory stávají někdy až dogmatickými. Je tvrdohlavý a bývá netolerantní, pokud má na stejnou věc odlišný názor. Buvol je sebelítostivý a topí se rád ve svých problémech.

Jaký bude rok kovového buvola?

V roce 2021 bychom se měli zaměřit na zdokonalování všeho – znalostí, vztahů a třeba se pokusit najít i lepší práci. Právě té bude čínský horoskop na rok 2021 velmi přát. Bude to rok píle a pracovitosti. Všechny, kteří nebudou líní a budou se opravdu snažit, odmění. Velkou roli budou hrát v roce 2021 i peníze.

Ti, kteří je roce 2020 až příliš řešili nebo se jim nedostávalo dostatek financí, si konečně oddychnou.

Ať vám kovový buvol a čínský horoskop na rok 2021 přinesou štěstí! Nebo aspoň více štěstí než čínský netopýr v roce 2020...


Zpracováno podle: 
https://www.spektrumzdravi.cz/ezoterika/cinsky-horoskop-na-rok-2021-rok-...
https://www.horoskopy.cz/cinsky-horoskop/charakteristika/buvol

Odpovědět

CAPTCHA
Tato otázka má za úkol zjistit zda jste návštěvník člověk, nebo návštěvník - spamovací robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku (se zachováním malých/velých písmen).