Čínský nový rok 2023 - rok vodního zajíce

22/01/2023 - 00:00
22/01/2023 - 23:59

Jaký je zajíc dle čínského horoskopu

Zajíc je velmi citlivý, něžný a věrný. Jako milující partner je moc příjemný, pozorný, občas trošku náladový. V zaměstnání bývá šikovným diplomatem či finančním spekulantem a ví, jak se ukázat ve správném světle. Je velmi pilný a kariéra pro něj není smrtelně důležitá. Na své okolí působí spíše rezervovaně a příliš nemusí nové změny a vylepšení. Proto je často označován za konzervativce.

Silné stránky

Zajíc je velmi citlivý a dokáže pochopit spousty věcí beze slov. Je trpělivý a loajální. Jakmile vidí, že kdokoliv v jeho okolí potřebuje pomoc, neváhá a pomůže. Je často vysoce inteligentní a spolehlivý.

Slabé stránky

Zajíc je až přehnaně opatrný, nerad podstupuje rizika a je nedůvěřivý. Dokáže být kousavě cynický a závistivý. Spíše přijímá a čeká, až mu spadne modré z nebe do klína, než aby pro to udělal něco sám.

Zajíce ještě ovlivní jeho element - elementem pro rok 2023 je voda. Takže...?

Jaký bude rok vodního zajíce?

 Rok vodního zajíce by podle předpokladů měl být "rokem naděje". 

Vodní element představuje citlivost, intuici a v té nejvíce pozitivní formě také vnitřní klid. Rok vodního zajíce tak slibuje být rokem klidu a rozjímání po velmi dynamickém roku tygra.

Přejeme vám, ať je pro vás rok 2023 rokem klidného rozjímání, šťastných a uvážených rozhodnutí a rokem naděje, že všechno zlo končí.

 

Zpracováno podle: 
https://www.spektrumzdravi.cz/ezoterika/
https://www.horoskopy.cz/cinsky-horoskop/
https://myartofwellness.com/chinese-new-year-2023-year-of-the-rabbit/

Komentáře

RABBIT

1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023
"He is prudent and planning his projects, whether for business or pleasure with great care. His home and his family are very important to him and he can be time to invest in it, to embollish his home."

Syndikovat obsah