Pravidelný trénink - týmový trénink

20/08/2018 - 18:30
20/08/2018 - 20:30

Základní informace:
Pravidelný trénink našeho klubu.

Nejedná se o otevřený trénink, předpokládá se že draci, kteří sednou do lodi v pondělí už za sebou mají nejméně jeden trénink čtvrteční a jsou seznámení s technikou pádlování a základní terminologií používanou v lodi. Výjimky pouze po domluvě s trenérem či vedením klubu.

Trénink je součástí dlouhodobého tréninkového plánu a proto účast na něm podléhá všem pravidlům pro trénink závodní posádky.

Trénink sestává z 90 minut na vodě a následného protažení a drobného posilování na břehu.

Buďte dochvilní a přijďte včas!

Konkrétní informace k danému tréninku:

Komentáře

Odhlásil jsem se

Ahoj, bohužel, za tohohle stavu přihlášených (8) a při nejistotě, zda k tréninku dojde, jsme se s Evčou odhlásili. Evča končí ve čtyři a pak má dvě a půl hodiny volno než začně trénink. Když nebude, jede třičtvrtě hodiny domu. To je 3 a čtvrt hodiny. Já mám hodinu cesty tam, půl hodiny čekání a hodinu domů. To jsou dvě a půl hodiny. V téhle nejistotě a počasí je nechci strávit cestováním a čekáním na něco, co pravděpodobně nebude. Mrzí me to, těšil jsem se a těším se na další tréninky s vámi. Vedení bych byl vděčný, kdyby konečně a jednou provždy určilo deadline, který by včas rozhodl o konání či nekonání tréninku.
J.

Jardo ale i s vámi by teď

Jardo ale i s vámi by teď bylo prihlasených deset lidí což by stačilo ….?? Takhle je nas opravdu zatím trochu malo..

To mě taky mrzí, ale

To mě taky mrzí, ale přihlašovat se na trénink necelé dvě hodiny před jeho začátkem mi přijde při nejmenším neohleduplné...

ja tam prijdu

Jozo

Broušení

Budeme v sedmi brousit další loď?

brigada?

dalsi brouseni bych do PDA nedelal. Pak jo.
Potrebuji otocit cervenou lod a prelakovat borty zespod - po treninku.
Kdo chce brigadovat, mame tam nove bambusove tyce pro draka, ktere se musi spilit na spravnou delku a navrtat dirky pro srouby.

Dnes bych klidne vyjel na seakayaku/paddleboardu.

Máš pravdu, předsedo!

Souhlasím.

Syndikovat obsah