Zahajovací trénink sezóny 2018 - otevřený trénink

05/04/2018 - 18:00
05/04/2018 - 20:00

Sportovci, vodáci, draci a dračáci!

Ve čtvrtek 5. dubna začne letní tréninková sezóna Pražského klubu dračích lodí! Letošní má pořadové číslo 21, což je také nachlup přesně o jednoho člověka méně, než kolik pojme plně obsazená dračí loď. Není to úžasné?! Tak si pojďme úžasně zapádlovat!

Přijďte tedy za námi na naše působiště na TJ Kotva v Braníce a buďte s námi při první vyjížďce z tohoto nového místa. Lodí je dost: Jsou k dispozici lodě čínské i lodě indonéské a tak se můžeme pokusit překonat rekord v počtu lidí na vodě!

Kolik nás bude, uvidíme!

Slavnostní trénink bude mít slavnostní zahájení a volnější průběh. Ale co zůstává je, že se jedná o akci otevřenou všem. Rádi mezi sebou přivítáme zájemce o pádlování na dračí lodi i úplné nováčky. Pokud se rozhodnete této možnosti využít, přineste si s sebou nějaké sportovní oblečení včetně bot do lodi (protože se určitě namočíte). Pádlo vám rádi půjčíme a techniku pádlování vysvětlíme.

Těšíme se na nové draky a srdečně Vás zveme k návštěvě! 

Můžete přijít až přímo na akci, ale budeme rádi, když se nám napřed ozvete, abychom s vámi počítali. Členové klubu využijí možnosti přihlášení. Nečlenové k přihlášení na akci použijte komentáře pod tímto článkem, nebo klubový email, či telefony.

Praktické informace:
Začátek tréninku: 18:00 hodin (Pozor v tuto dobu se již nasedá do lodi! tak dorazte raději v 17:45)
Místo tréninku: Loděnice klubu na TJ Kotva v Braníce (viz Kontakty ZDE)
Délka trvání tréninku: přibližně 120 minut.

Předpokládaná trasa: max. 18:30 vyplutí z loděnice PDBC na TJ Kotva --> cesta do centra, pod Barrandovským mostem, podél veslařského ostrovoa do centra, podél Vyšehradu, Výtoně, náplavky až k Mánesu --> uvidíme co stihneme!

Více o tom jak to v klubu chodí se dozvíte zde: ZDE

Tak hurá do nové sezóny!

Aktuální počet účastníků:

PDBC(13)+

Odpovědět

CAPTCHA
Tato otázka má za úkol zjistit zda jste návštěvník člověk, nebo návštěvník - spamovací robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku (se zachováním malých/velých písmen).