Zahajovací trénink sezóny 2018 - otevřený trénink

05/04/2018 - 18:00
05/04/2018 - 20:00

Sportovci, vodáci, draci a dračáci!

Ve čtvrtek 5. dubna začne letní tréninková sezóna Pražského klubu dračích lodí! Letošní má pořadové číslo 21, což je také nachlup přesně o jednoho člověka méně, než kolik pojme plně obsazená dračí loď. Není to úžasné?! Tak si pojďme úžasně zapádlovat!

Přijďte tedy za námi na naše působiště na TJ Kotva v Braníce a buďte s námi při první vyjížďce z tohoto nového místa. Lodí je dost: Jsou k dispozici lodě čínské i lodě indonéské a tak se můžeme pokusit překonat rekord v počtu lidí na vodě!

Kolik nás bude, uvidíme!

Slavnostní trénink bude mít slavnostní zahájení a volnější průběh. Ale co zůstává je, že se jedná o akci otevřenou všem. Rádi mezi sebou přivítáme zájemce o pádlování na dračí lodi i úplné nováčky. Pokud se rozhodnete této možnosti využít, přineste si s sebou nějaké sportovní oblečení včetně bot do lodi (protože se určitě namočíte). Pádlo vám rádi půjčíme a techniku pádlování vysvětlíme.

Těšíme se na nové draky a srdečně Vás zveme k návštěvě! 

Můžete přijít až přímo na akci, ale budeme rádi, když se nám napřed ozvete, abychom s vámi počítali. Členové klubu využijí možnosti přihlášení. Nečlenové k přihlášení na akci použijte komentáře pod tímto článkem, nebo klubový email, či telefony.

Praktické informace:
Začátek tréninku: 18:00 hodin (Pozor v tuto dobu se již nasedá do lodi! tak dorazte raději v 17:45)
Místo tréninku: Loděnice klubu na TJ Kotva v Braníce (viz Kontakty ZDE)
Délka trvání tréninku: přibližně 120 minut.

Předpokládaná trasa: max. 18:30 vyplutí z loděnice PDBC na TJ Kotva --> cesta do centra, pod Barrandovským mostem, podél veslařského ostrovoa do centra, podél Vyšehradu, Výtoně, náplavky až k Mánesu --> uvidíme co stihneme!

Více o tom jak to v klubu chodí se dozvíte zde: ZDE

Tak hurá do nové sezóny!

Aktuální počet účastníků:

PDBC(13)+

Komentáře

Užijte si to

Vyrazíte-li... Já Vás zdravím z Karlových Varů a myslím na Vás;-)
MM

Marketko, díky :-))

Marketko, díky :-))

Ahoj, prosím, jde se na

Ahoj, prosím, jde se na vodu? Je nás 9 nebo 13? Dáme to i v těch 9? díky Zuzka

Dali jsme to!

Dali jsme to! Sezóna zahájená. V pondělí běží sauna až do června. Kdo má po tréninku zahřát se v sauně, nechť si vezme s sebou ručník!

Dračí sílu vám všem

Ahoj draci a dračice,

přeji vám všem, kteří dnes usednete do lodi dračí sílu, chuť trénovat, radost ze setkání s kamarády z klubu i s lidmi mimo něj a celkově krásný start do letní sezóny.

Zároveň se chci omluvit, že s vámi nebudu. Tento semestr mám dle rozvrhu ve čtvrtek výuku až do večera a odcházím z práce až kolem 19té hodiny. Z toho důvodu se nebudu moci účastnit čtvrtečních tréninků nejméně do konce semestru.

Vám ostatním ale přeji krásné vyplutí!

Jan "Milhauz" Tomíček

Bez Marné snahy

Ahoj, Marná snaha dnes nedorazí, mají predsezonni poradu. Behem dubna budou jeste v pondeli trenovat uvnitr (nabizeji misto i pro zajemce od nas) a na reku se chystaji az pristi mesic.
J.

Krásné Velikonoce všem drakům

bohužel mi zatím stále rameno nedovoluje s vámi trénovat :-(
někdy se přijdu určitě aspoň na vás podívat popř.vám zafandit :-)
G.

Syndikovat obsah