24hodinovka K.O. r2018

11/08/2018 - 00:00
12/08/2018 - 23:59

Start: sobota 11.8. v 10:00, konec: 12.8. v 10:00

Základna: Loděnice Kotva (u ohniště)
Trasa: Loděnice Kotva – Říční lázně Radotín a zpět (délka jednoho okruhu je 23 km)

Cílem bude přemoci sebe sama a během 24 hodin najet co nejvíce kilometrů. Nepůjde o závod jako takový, ale o možnost k překonání vlastních limitů. Vítězem bude každý, kdo se zúčastní.

Fotky z předloňska jsou na http://kulturniodboj.rajce.idnes.cz/24_hodin_K.O./

Celá trasa vede po cyklostezce - je zvolena kvůli bezpečnosti. Relativně krátká je proto, aby v případě potřeby byla rychle dostupná pomoc nebo šlo v případě poruchy dojít pěšky. A aby ji mohl ujet skutečně každý i jen pro radost. V loděnici i na obrátce v Radotíně je navíc kvalitní možnost občerstvení - v Radotíně pití, na Kotvě navíc skvěle vaří.

Pro start/návrat na loděnici platí tato trasa: https://mapy.cz/s/1M6aa
Pro delší ježdění, více kol, je možné nepřejíždět most, ale otočku si udělat na Císařské louce https://mapy.cz/s/1M6Ww
Víme, že tahle naše vize není pro každého (nikdo z nás se 100% necítí), ale je mezi námi dost lidí, které by lákalo to zkusit. Ostatní bychom také rádi zapojili, proto nebude nutné jet celých 24 hodin, ale tolik, kolik kdo uzná za vhodné. Nebude tak problém přijít klidně i v průběhu na hodinku či dvě a krátkým výletem nebo piknikem s přáteli na loděnici podpořit ostatní. I to je plnohodnotná a vítaná účast.

Organizace: Jízda kromě hromadného startu a cíle v 10 hodin nebude nijak organizovaná, odpočívat bude každý jak a kde bude chtít. Na loděnici bude zázemí, servis, půjde se tam občerstvit, odpočinout, spát. Budeme mít postavený párty stan poblíž ohniště. Tabulka, pomocí které si budeme evidovat průjezdy, bude u stanu a při každém průjezdu si zapíšeme čas. Po závodě se zpracuje a vyhodnotí.

Po startu si první kolo projedeme společně, abychom se všichni dokonale seznámili s trasou. Další kola jsou už na každém.

Doprovodný program: Bude přichystaný gril a laptop k nočnímu promítání. Doražte tedy klidně i jen na promítání. Pro závodníky to bude příjemná příležitost k odpočinku a načerpání sil na noční etapy. Po desáte hodině večer bude třeba dodržet noční klid na loděnici a chovat se tiše.

Potřebovat budete: Kolo, helmu, jídlo, pití, karimatku/deku, spacák a na noc i čelovku či světlo na kolo. Po loňských zkušenostech bude třeba, aby po setmění vyjížděli minimálně dvojice vybavené alespoň jedním nabitým telefonem. Mikrospánek může zaskočit i ty nejpřipravenější.

Pro někoho závod plný přemáhání, pro jiného hezký den v přírodě, pro dalšího piknik nebo promítačka a spaní pod širákem na loděnici, ale každopádně hezky strávené chvíle s přáteli.

Těšíme se

K.O.

Odpovědět

CAPTCHA
Tato otázka má za úkol zjistit zda jste návštěvník člověk, nebo návštěvník - spamovací robot.
Image CAPTCHA
Opište znaky z obrázku (se zachováním malých/velých písmen).