24hodinovka K.O. r2018

11/08/2018 - 00:00
12/08/2018 - 23:59

Start: sobota 11.8. v 10:00, konec: 12.8. v 10:00

Základna: Loděnice Kotva (u ohniště)
Trasa: Loděnice Kotva – Říční lázně Radotín a zpět (délka jednoho okruhu je 23 km)

Cílem bude přemoci sebe sama a během 24 hodin najet co nejvíce kilometrů. Nepůjde o závod jako takový, ale o možnost k překonání vlastních limitů. Vítězem bude každý, kdo se zúčastní.

Fotky z předloňska jsou na http://kulturniodboj.rajce.idnes.cz/24_hodin_K.O./

Celá trasa vede po cyklostezce - je zvolena kvůli bezpečnosti. Relativně krátká je proto, aby v případě potřeby byla rychle dostupná pomoc nebo šlo v případě poruchy dojít pěšky. A aby ji mohl ujet skutečně každý i jen pro radost. V loděnici i na obrátce v Radotíně je navíc kvalitní možnost občerstvení - v Radotíně pití, na Kotvě navíc skvěle vaří.

Pro start/návrat na loděnici platí tato trasa: https://mapy.cz/s/1M6aa
Pro delší ježdění, více kol, je možné nepřejíždět most, ale otočku si udělat na Císařské louce https://mapy.cz/s/1M6Ww
Víme, že tahle naše vize není pro každého (nikdo z nás se 100% necítí), ale je mezi námi dost lidí, které by lákalo to zkusit. Ostatní bychom také rádi zapojili, proto nebude nutné jet celých 24 hodin, ale tolik, kolik kdo uzná za vhodné. Nebude tak problém přijít klidně i v průběhu na hodinku či dvě a krátkým výletem nebo piknikem s přáteli na loděnici podpořit ostatní. I to je plnohodnotná a vítaná účast.

Organizace: Jízda kromě hromadného startu a cíle v 10 hodin nebude nijak organizovaná, odpočívat bude každý jak a kde bude chtít. Na loděnici bude zázemí, servis, půjde se tam občerstvit, odpočinout, spát. Budeme mít postavený párty stan poblíž ohniště. Tabulka, pomocí které si budeme evidovat průjezdy, bude u stanu a při každém průjezdu si zapíšeme čas. Po závodě se zpracuje a vyhodnotí.

Po startu si první kolo projedeme společně, abychom se všichni dokonale seznámili s trasou. Další kola jsou už na každém.

Doprovodný program: Bude přichystaný gril a laptop k nočnímu promítání. Doražte tedy klidně i jen na promítání. Pro závodníky to bude příjemná příležitost k odpočinku a načerpání sil na noční etapy. Po desáte hodině večer bude třeba dodržet noční klid na loděnici a chovat se tiše.

Potřebovat budete: Kolo, helmu, jídlo, pití, karimatku/deku, spacák a na noc i čelovku či světlo na kolo. Po loňských zkušenostech bude třeba, aby po setmění vyjížděli minimálně dvojice vybavené alespoň jedním nabitým telefonem. Mikrospánek může zaskočit i ty nejpřipravenější.

Pro někoho závod plný přemáhání, pro jiného hezký den v přírodě, pro dalšího piknik nebo promítačka a spaní pod širákem na loděnici, ale každopádně hezky strávené chvíle s přáteli.

Těšíme se

K.O.

Komentáře

24hod vysledky

Jozo, 81km
Linda, 50km
Sarka P, 106km
Richard, 31km
Ales, 80km
Filip, 80km
Petr od Terky, 30km
Celkem = 458km

Dekuji vsem ucastnikum a Sarce P, ktera svym vykonem ziskala mini dres PDBC.
Za rok znova!

Pěkné výsledky

Lituju že jsem letos nemohl.

Chyběli jste nám

Myslím, že za všechny přítomné mohu říci, že nám chyběli tradiční účastníci. Jardo, Kájo, Alenko, Pavle, Vašku, Tomíčkovi... Kde jste byli? Takhle nebylo s kým popovídat při hlídání základního tábora, zatímco ti sportovci se proháněli něž někde na Zbraslavi. Ještě štěstí, že noční štafetu hlídání převzal Dejv.

Za rok zase a žádné výmluvy!

RE: Chyběli jste nám

No obětoval jsem se ... nicméně děkuji za super společnost a super večer a dopoledně ;o)) parádně jsem byl do práce nabit ;o)

DejV

24hod prihášky

Jožo s dětma, SO+NE
Vašek, SO
ŠárkaP, SO+NE
AlešV s Filipem, SO+NE
Marina, SO+NE

Tak to letos nedam...

Tak to letos nedam... bohuzel.. uzijte si to, budu na vas myslet :-)

Syndikovat obsah